Poniedziałek, 9 grudnia 2019. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Zacięta rywalizacja w Igrzyskach MS

2019-11-12 09:10:00 (ost. akt: 2019-11-12 09:09:59)

W Szkole Podstawowej Nr 3 w Działdowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Działdowskiego w koszykówce dziewcząt i chłopców rocznik 2005-2006 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W mistrzostwach wystąpiły tylko po dwie szkoły podstawowe Nr 3 i Nr 4.

W meczu dziewcząt po bardzo zaciętym spotkaniu wygrały zawodniczki z Trójki 41:31. W meczu chłopców mecz toczył się do jednego kosza, a zwycięstwo odnieśli także koszykarze z Trójki 92:8. Obydwie zwycięskie drużyny awansowały do rozgrywek regionalnych.

Skład SP Nr 3 dziewczęta: Boćko Oliwia, Busk Wiktoria, Dembska Alicja, Kwasiborska Oliwia, Piórek Wiktoria, Szczepańska Julia, Szeklicka Joanna, Szymańska Aleksandra, Warecka Nikola, Ziętara Katarzyna, Żółtowska Paulina – Trener: Małgorzaciak-Niedzielska Iwona.

Skład SP Nr 4 dziewczęta: Bartosiewicz Laura, Brzozowska Milena, Kowalska Wiktoria, Kwiatkowska Amelia, Lech Julia, Mroczkowska Paulina, Panek Milena, Pydynkowska Larysa, Siatkowska Karolina, Świder Anna – Trener: Raczyło Sylwia.

Skład SP Nr 3 chłopcy: Brzeziński Franciszek, Dombrowski Łukasz, Gerwatowski Filip, Grocki Michał, Kożanowski Dawid, Krupiński Konrad, Kuzimowicz Artur, Prokopowicz Hubert, Rosiński Wiktor, Skorupski Piotr, Urbański Patryk, Walczak Maciej – Trener: Szczurewski Paweł.

Skład SP Nr 4 chłopcy: Banaś Krystian, Brzozowski Igor, Czaprowski Kacper, Gawarzycki Łukasz, Łukaszewski Kamil, Pietrzak Hubert, Piotrowski Jakub, Przasnyski Kacper, Raczyło Sebastian, Rzeszotalski Krzysztof, Tyburski Jakub, Wiśniewski Dawid – Trener: Pietrzak Jakub.





Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages