Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Gala stypendialna w Iłowie-Osadzie

2019-11-06 21:28:42 (ost. akt: 2019-11-06 21:36:16)
Stypendyści 2019

Stypendyści 2019

Autor zdjęcia: UG

W dniu 4 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Iłowie-Osadzie po raz kolejny odbyła się edycja gali stypendialnej, na której zostały wręczone stypendia i nagrody Wójta Gminy Iłowo-Osada za wybitne wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe.

Podczas uroczystej gali Wójt Gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Iłowo-Osada Teresą Świątkowską pogratulowali uczniom znakomitych osiągnięć naukowych. Rodzicom, Dyrekcji i Nauczycielom podziękowali za wspieranie i rozwijanie ich pasji oraz zainteresowań.

„To dla mnie wielki zaszczyt i duma poznać moich stypendystów i ich rodziców. Dzisiejszy dzień to ukoronowanie i zwieńczenie Waszej tytanicznej pracy, wysiłku i kreatywności.

Życzę osiągnięcia kolejnych sukcesów, pozytywnego oddziaływania na rówieśników. Wierzę głęboko, że na tej sali znajdują się przyszli inżynierowie, architekci, lekarze i informatycy, którzy za kilka lat będą mieli znaczący wpływ na rozwój naszej gminy”- powiedział wójt podczas otwarcia gali.

Stypendyści otrzymali pamiątkowe dyplomy i świadczenia pieniężne, a rodzice listy gratulacyjne.

Uroczystość ta została uatrakcyjniona mini recitalem w wykonaniu wielokrotnej laureatki ogólnopolskich konkursów Julii Kuszkowskiej - byłej uczennicy Zespołu Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iłowie-Osadzie.

Stypendia za wyniki w nauce otrzymało 54 uczniów, natomiast nagrody 16 uczniów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

UG Iłowo-Osada

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages