Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Zgłoś swoje dziecko na okładkę! Julian Kłos i Piotr Tworek na prowadzeniu!

2019-12-04 12:14:00 (ost. akt: 2019-12-04 12:14:54)

Każdy maluch ma szansę zostać Gwiazdkowym Brzdącem 2019 i trafić na okładkę „Gazety Działdowskiej”. Czekamy na zdjęcia waszych pociech w zimowej scenerii i wspólną zabawę.

Mamy już czterech kandydatów do tytułu:

Julian Kłos to wesoły, bardzo energiczny dwulatek. — Mały rozrabiaka, który okazuje serce zwierzakom. W czasie poświęconym na zabawy zdecydowanie wybiera ciągniki. Zimą uwielbia biegać po śniegu — mówi Anna Kłos, mama Juliana.

Jan Jaroszewski najbardziej lubi bawić się motorami. Ma też sportowe zainteresowania, bo lubi grać w piłkę. Uwielbia bawić się ze starszymi siostrami, a po ciężkim dniu odpoczywać przy oglądaniu bajek.

Alan Pawłowski bardzo lubi gry, a jego pasją od 1.5 roku jest piłka nożna. Obecnie gra w drużynie "Iskra Narzym - Orliki.

Piotr Tworek nie może doczekać się zimy, szczególnie pięknie ozdobionej choinki miejskiej i lepienia bałwana. Uwielbia spacerować i układać puzzle. Zna już cyferki, lubi zagadki, układanki i kolorowanki.

Dzieci są rożne: nieśmiałe, spokojne albo energiczne i żywiołowe. Bez wyglądu na to, jakie są, jedno jest pewne: są największymi skarbami dla swoich rodziców. Nic dziwnego, że rodzice chcą się nimi chwalić. Dlatego portale społecznościowe są zapełnione zdjęciami pociech. I choć mówi się, że w internecie nic nie ginie, prawda jest zupełnie inna! Życie posta zamieszczonego na portalu społecznościowym jest bardzo krótkie i ulotne. Nikt z nas nie pamięta, jakie zdjęcie dodał na Facebooku miesiąc temu.

Dlatego warto zdjęcia wywoływać i wkładać do rodzinnego albumu. Tylko kto w dzisiejszych czasach ma na to czas? My oferujemy wspaniałą zabawę, która zostanie pamiątką na całe lata. Dlatego jak co roku startujemy z lubianym przez naszych czytelników plebiscytem Zimowy Brzdąc 2019.

Nasz plebiscyt może być wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia! W jaki sposób? Wystarczy, że wyślą państwo zdjęcie swojego dziecka. Mały laureat pojawi się na okładce „Gazety Działdowskiej” 20 grudnia! To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Taki, który nigdy się nie znudzi. I który będzie pamiątką na lata. Mały zwycięzca po latach na pewno podziękuje nam, że sprawiliśmy mu taki prezent.

Dziecko zawsze fantastycznie prezentuje się na zdjęciach. Ma w sobie wyjątkowy urok. Nieważne, czy utrwaliliście je państwo w momencie jak lepi bałwana czy jak zjeżdża na sankach. Nie ma jeszcze śniegu? Nic nie szkodzi. Może uchwycić moment, kiedy na niego czeka? Kiedy patrzy z tęsknotą za okno? Albo świetnie prezentuje się w swetrze z uroczym reniferem?

To zależy tylko od państwa i od wyobraźni. Rodzice naszych małych kandydatów i laureatów mówią zgodnie, że Zimowy Brzdąc to jedna z najlepszych zabaw, w jakiej brali udział. Warta zapamiętania, wspomnień i wzruszeń.
Nasza akcja Zimowy Brzdąc co roku cieszy się popularnością. Dostajemy mnóstwo zdjęć. Mamy nadzieję, że i tym razem zechcą państwo się pochwalić zdjęciami swoich pociech. To nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim pamiątka na lata. To akcja, która buduje więzi rodzinne i wzmacnia relacje, bo przecież cała rodzina solidarnie walczy o zwycięstwo swojej pociechy. Czy nie jest przyjemnie, siedząc wspólnie przy stole, sprawdzać ranking? Motywować się i wspierać? Zaangażować dawno niewidzianą rodzinę do wspólnej akcji? Może dzięki naszemu plebiscytowi zadzwonią państwo do cioci, z którą nie mają kontaktu od lat? Odświeżą relacje i zbudują mocniejsze więzi?

Zimowy Brzdąc to akcja, która łączy, a nie dzieli. To czas na wspólne wybieranie odpowiedniego zdjęcia, na rozmowy i na wspomnienia. Skłania do refleksji i wspólnego spędzania czasu. Rodzice zimowych brzdąców z poprzednich edycji często powtarzali, że razem z dzieckiem wybierali zdjęcie do konkursu. A przy tym rodziły się wspomnienia. — Dzięki tej akcji na nowo zbliżyliśmy się do siebie — mówili.

Jak zatem zgłosić dziecko do plebiscytu? Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystania wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 9.11.2007 roku. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2019.

Plebiscyt potrwa od 9 listopada do 15 grudnia 2019 roku i swoim zasięgiem obejmuje województwo warmińsko-mazurskie.
Głosowanie potrwa do 15 grudnia 2019 roku.

AT

REGULAMIN
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages