Zwycięstwo SMS Panorama Działdowo

2019-11-12 10:30:58(ost. akt: 2019-11-12 10:36:25)
SMS Panorama

W meczu 4.kolejki III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy zespół SMS Panorama Działdowo podejmował we własnej hali Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński.
Tym razem kibice zgromadzeni na obiekcie przy ul. Grunwaldzkiej w Działdowie obejrzeli 4-setowy pojedynek zakończony wygraną SMS-u 3:1. Było to drugie z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Dariusza Grochowskiego, a patrząc na wyniki dotychczasowych meczów, bilans setów Działdowianie mają na 0.
Zanim rozległ się pierwszy gwizdek, przybyli na halę kibice, a także zawodnicy oraz sędziowie, z okazji obchodów Dnia Niepodległości, pod hasłem "Gramy #dlaNiepodległej", odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego".
Pierwszy set spotkania odbywał się pod całkowitą kontrolą SMSu Panorama, ostatecznie wygrany 25:17. W drugiej odsłonie niedzielnego meczu w szeregach naszej drużyny pojawiła się "nerwówka", kilka błędów własnych, lecz siatkarze z Lidzbarka Warmińskiego imponowali skuteczną grą w obronie, wygrywając 25:23. Trzeci set od stanu 11:14 dla gości, SMS Panorama powrócił do swojej dobrej gry, wygrywając 25:21. Czwarta część przypominała trochę pierwszą, czyli kontrolę nad wynikiem, finalnie kończąc 25:19 inkasując komplet punktów.

SMS Panorama Działdowo - Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński 3:1(25:17, 23:25,25:21,25:19).

SMS Panorama: Kuskowski, Sobczyk, Cichowski, Januszewski, Cichocki, Maźnio, Karbowski(Libero) oraz Wiśniewski, Lipowski, Łużewicz.

Trener: Dariusz Grochowski

Sędziowie: Marek Wiśniewski(Działdowo) oraz Andrzej Samoszuk(Lubawa).

Widzów: ok. 90

Najbliższe spotkanie SMS Panorama rozegra już w najbliższą sobotę 16 listopada w Szczytnie z tamtejszym UKS Olimpijczyk. Mecz w hali sportowej im. Huberta Jerzego Wagnera na ul. Lanca 1 o godzinie 16. Do Działdowa nasz zespół powróci na przełomie miesiąca, kiedy to podejmie Olimpię Kisielice. Więcej informacji na profilu SMS Panorama Działdowo w mediach społecznościowych.