I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w Kickboxingu

2019-11-19 12:33:58(ost. akt: 2019-11-20 10:30:28)

Autor zdjęcia: M. Dwórznik

16 listopada w Bezledach odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w Kickboxingu w formule kick-light Kadetów.
W tych zawodach wzięły udział dwie zawodniczki, podopieczne Marka Dwórznika. Wiktoria Bagniewska w kategorii wagowej - 60kg, która wywalczyła II miejsce przegrywając w finale z Klaudią Kendziorską z Kurzętnika. Klaudia to Mistrzyni Polski z tego roku i była najlepszą zawodniczką Mistrzostw Polski. Agnieszka Stempka w kategorii wagowej -55kg, która przegrała pierwszą walkę z Zuzanną Gołębiewską z Ełku, która została zwyciężczynią kategorii.

Nasze zawodniczki pokazały się z dobrej strony pokazując dużo różnorodnych technik, wytrzymałości i dużą wolę walki, minimalnie wstępując z szybkością. Myślę, że zmiana miejsca trenowania pozytywnie wpłynie na wyniki moich zawodników. Trenujemy teraz w Ibizie fitness club na ul. Polnej. Mamy bardzo dobre warunki do trenowania, możemy lepiej i wszechstronnie się przygotować do zawodów. Przede wszystkim możemy w każdy dzień trenować. Będziemy wierzyć w większe sukcesy.