Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Nowy radiowóz w gminie Iłowo-Osada

2019-12-14 10:44:15 (ost. akt: 2019-12-14 10:50:00)

Autor zdjęcia: KPP

Od kilku dni po terenie gminy Iłowo-Osada porusza się nowy oznakowany radiowóz marki Hyundai. Pojazd zakupiono dzięki wsparciu finansowemu lokalnego samorządu.

Wczoraj przed Posterunkiem Policji w Iłowie-Osadzie odbyło się oficjalne przekazanie policyjnego radiowozu.
W uroczystości uczestniczyli ksiądz Kanonik Jan Pezara, policjanci z Posterunku Policji w Iłowie-Osadzie na czele z kierownikiem asp. szt. Arkadiuszem Masiakiem, komendant powiatowy policji w Działdowie insp. Witold Barcikowski wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Adamem Borowskim, Wójt Gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki, sekretarz i skarbnik z Urzędu Gminy w Iłowie-Osadzie, przewodnicząca Rady Gminy Iłowo-Osada, radni, sołtysi i dzieci z Przedszkola przy Zespole Szkół nr 1 w Iłowie-Osadzie z nauczycielką.

Zakup samochodu dla posterunku z Iłowa-Osady był możliwy dzięki dofinansowaniu kwotą 45 tys. złotych przez samorząd Gminy Iłowo-Osada i z funduszu wsparcia Policji. Te środki oraz środki z budżetu Komendanta Głównego Policji umożliwiły zakup radiowozu o wartości blisko 83 tys. złotych.

Samochód będzie służył policjantom z Posterunku Policji w Iłowie-Osadzie, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Iłowa i okolicznych miejscowości.

Poświęcenia radiowozu dokonał ksiądz Kanonik Jan Pezara, miejscowy proboszcz. Kluczyki do pojazdu przekazały przedszkolaki Zosia, Kuba i Czarek, a odebrał je Kierownik Posterunku Policji w Iłowie-Osadzie asp. szt. Arkadiusz Masiak.

KPP Działdowo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mazia #2835699 | 5.173.*.* 14 gru 2019 23:12

    No i sikam z wrażenia. Padam na kolana. Święto w Iłowie.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages