Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Nałogom mówimy stop

2019-12-23 08:25:23 (ost. akt: 2019-12-23 08:30:13)
Nałogom mówimy stop

Nałogom mówimy stop

Autor zdjęcia: UG Działdowo

Od października w Szkole Podstawowej w Ruszkowie realizowany był program profilaktyczny dla uczniów klasy VI I VII pod hasłem “Bezpiecznie I zdrowo” prowadzony przez Panią Honoratę Sztymelską.

Zajęcia te miały na celu: przekazanie wiedzy z zakresu działania substancji psychoaktywnych na organizm ludzki oraz efektów niepożądanych po ich zażyciu, ukazanie możliwości osiągania sukcesów życiowych bez konieczności sięgania po substancje psychoaktywne i zawieranie satysfakcjonujących znajomości z ludźmi oraz budowanie udanych relacji interpersonalnych.

Podsumowaniem tych zajęć był montaż słowno –muzyczny, który wystawiany został w grudniu na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ruszkowie. Program artystyczny pod hasłem “Nałogom mówimy stop” miał na celu ukazanie młodzieży, jak łatwo można kogoś skrzywdzić namawiając do sięgania po papierosy, alkohol, czy narkotyki. Uczestnikami byli: Wójt Gminy Działdowo Pan Mirosław Zieliński, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Zdrowia I Promocji Pani Danuta Smereczyńska, Pani Justyna Rosińska koordynator programu, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ruszkowie Pani Małgorzata Szymańska, uczniowie klasy VII I VIII Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie I Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Grubby w Sławkowie wraz z opiekunami, rodzice oraz uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły.


UG Działdowo / Szkoła Podstawowa w Ruszkowie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages