Niedziela, 25 października 2020. Imieniny Ingi, Maurycego, Sambora

Poszukiwany przez sąd i poszukiwany listem gończym zostali zatrzymani!

2020-01-09 12:49:40 (ost. akt: 2020-01-09 12:56:13)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Funkcjonariusze codziennie w ramach swoich obowiązków kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

Wczoraj (8 stycznia) policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Działdowa zatrzymali 24-letniego działdowianina poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Działdowie do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna był skazany za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Najbliższy rok 24-latek spędzi w celi zakładu karnego.

W tym samym dniu około południa na Komendę Powiatową Policji w Działdowie zgłosił się 28-letni mieszkaniec gminy Działdowo. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Sąd skazał go na karę 1,5 roku pozbawienia wolności. 28-latek z budynku komendy został przekazany do aresztu, gdzie odbędzie zasądzony wyrok.

Przypominamy !

Funkcjonariusze codziennie w ramach swoich obowiązków kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu. Policjanci informują, że każdy kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

KPP Działdowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. millllicja #2846593 | 185.220.*.* 9 sty 2020 20:35

    a co to za propaganda hahahaha jak za komuny a za jezdzenie oznakowanymi samochodami policyjnymi na zakupy to co grozi? chodzenie po sklepach umundorowanych policjantow i robienie zakupow w trakcie sluzby co za to grozi????????? pyatm sie

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages