Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Zapraszamy pary z długim stażem

2020-01-16 14:26:55 (ost. akt: 2020-01-16 14:29:06)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Burmistrz Działdowa Grzegorz Mrowiński uprzejmie informuje wszystkie zainteresowane pary, że w roku 2020 odbędzie się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Jest to honorowe odznaczenie nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej osobom, które przeżyły wspólnie w jednym związku małżeńskim minimum 50 lat.

— W związku z nowymi przepisami mamy ograniczony dostęp do przetwarzania informacji o osobach, które będą obchodziły Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, dlatego uprzejmie prosimy wszystkie zainteresowane pary małżeńskie o kontakt z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Działdowie, Pl. Mickiewicza 43 (Ratusz) – do 31 marca 2020 r. — informuje burmistrz Grzegorz Mrowiński. — Zapraszamy więc małżonków którzy w 2020 roku będą obchodzili Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego oraz pary, które obchodziły Jubileusz w latach wcześniejszych, a nie zostały odznaczone Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Wnioski o nadanie medali będą przesyłane do Urzędu Wojewódzkiego za pośrednictwem Urzędu Stanu Cywilnego w Działdowie, który po weryfikacji dokumentów przekazuje sprawę do Kancelarii Prezydenta RP. Procedura przyznania medalu trwa od 6 – do 8 miesięcy.

UM
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages