Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Groził nożem kuchennym i żądał pieniędzy

2020-02-11 14:24:56 (ost. akt: 2020-02-11 14:26:10)

Mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany przez mławską policję. 23 - latek groził nożem i żądał pieniędzy od 26 - letniego mławianina. W chwili zatrzymania znaleziono przy nim narkotyki. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Podejrzany to 23-letni mieszkaniec Działdowa. W momencie zatrzymania miał przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło tuż przed weekendem w piątek 7 lutego, w jednym z mieszkań bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie.

— Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 23-letni działdowianin, używając noża kuchennego, groził 26-letniemu mężczyźnie, żądając pieniędzy. Uderzył go i odebrał mu telefon komórkowy oraz portfel w którym było 20 złotych i dowód osobisty po czym wyszedł z mieszkania. Napadnięty mławianin nie doznał poważniejszych obrażeń — mówi Anna pawłowska z KPP w Mławie.

Podejrzany o rozbój 23-latek, dzięki współpracy policjantów z Mławy i Działdowa, został zatrzymany na terenie Działdowa. Miał przy sobie portfel należący do pokrzywdzonego, kilkadziesiąt tabletek ekstazy oraz kilka porcji handlowych amfetaminy. Usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz zarzuty posiadania i handlu narkotykami. 8 lutego, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, został aresztowany na 3 miesiące.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages