Czwartek, 20 lutego 2020. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców Basket Cup 2020

2020-02-14 07:57:49 (ost. akt: 2020-02-14 08:00:08)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Zespół Szkół nr 2 w Działdowie i UKS Sokół Działdowo serdecznie zapraszają na IV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców Rocznik 2005 i 2006 Działdowo Basket Cup 2020. Zawody odbędą się w dniach 14-16 lutego.

Zmagania turniejowe odbędą się w dwóch salach sportowych ZS nr 2 i SP nr 1. Spotkania rozpoczną się w piątek rano i potrwają do niedzieli. Zakończenie planowane jest w niedzielę na godz. 15.00 w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Działdowie.

W turnieju dziewcząt rocznika 2005 zagrają: UKS Sokół Działdowo, UKS Trójka Ełk, UKS Basket 47 Białystok, UKS Jedynka Nidzica, UKS Jedynka Łapy, UKS 4 Łomża.

Natomiast w turnieju dziewcząt rocznika 2006 zagrają: BMKS MOS Katowice, UKS Sokół Działdowo, KKS Olsztyn, UKS Basket 47 Białystok, GTK Arka Gdynia, UKS Trójka Działdowo, UKS Dwójka Nidzica, UKS Orkan Zambrów.

W zmaganiach chłopców rocznika 2006 udział wezmą zespoły: UKS Sokół Działdowo, UKS Jedynka Łapy, UKS Nenufar 5 Ełk, SPK Białystok, Twarde Pierniki Toruń, MTS Basket Kwidzyn.

Piątek 14.02.
Hala Sportowa SP Nr 1 Działdowo ul. Jagiełly 33
12.00 – DZ06 – Gr.A – UKS Basket 47 Białystok – KKS Olsztyn
13.00 – DZ05 – UKS Trójka Ełk – UKS Basket 47 Białystok
14.00 – DZ06 – Gr.B – GTK Arka Gdynia – UKS Orkan Zambrów
15.00 – DZ06 – Gr.A – KKS Olsztyn – MKS MOS Katowice
16.00 – DZ05 – UKS Basket 47 Białystok – UKS 4 Łomża
17.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Trójka Działdowo – GTK Arka Gdynia
18.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Orkan Zambrów – UKS Dwójka Nidzica
19.00 – CH06 – Twarde Pierniki Toruń – UKS Nenufar 5 Ełk

Hala Sportowa ZS Nr 2 Działdowo ul. Polna 11
10.00 – DZ06 – Gr.A – MKS MOS Katowice – UKS Sokół Działdowo
11.00 – DZ05 – UKS Sokół Działdowo – UKS Jedynka Nidzica
12.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Trójka Działdowo – UKS Dwójka Nidzica
13.00 – CH06 – Twarde Pierniki Toruń – UKS Sokół Działdowo
14.00 – CH06 – UKS Nenufar 5 Ełk – MTS Basket Kwidzyn
15.00 – DZ05 – UKS Jedynka Łapy – UKS Sokół Działdowo
16.00 – CH06 – SPK Białystok – UKS Jedynka Łapy
17.00 – DZ06 – Gr.A – UKS Sokół Działdowo – UKS Basket 47 Białystok
18.00 – DZ05 – UKS Jedynka Nidzica – UKS Jedynka Łapy
19.00 – CH06 – UKS Sokół Działdowo – UKS Jedynka Łapy
20.00 – CH06 – MTS Basket Kwidzyn – SPK Białystok

Sobota 15.02.
Hala Sportowa SP Nr 1 Działdowo ul. Jagiełly 33
09.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Trójka Działdowo – UKS Orkan Zambrów
10.00 – DZ06 – Gr.B – UKS Dwójka Nidzica – GTK Arka Gdynia
11.00 – DZ05 – UKS Jedynka Łapy – UKS 4 Łomża
12.00 – DZ06 – Gr.A – MKS MOS Katowice – UKS Basket 47 Białystok
13.00 – CH06 – Twarde Pierniki Toruń – MTS Basket Kwidzyn
14.00 – CH06 – UKS Jedynka Łapy – UKS Nenufar 5 Ełk
15.00 – DZ06 – B3-A4
16.00 – DZ06 – A1-B2 półfinał nr.1
17.00 – DZ06 – B1-A2 półfinał nr.2
18.00 – CH06 – UKS Nenufar 5 Ełk – SPK Białystok
Hala Sportowa ZS Nr 2 Działdowo ul. Polna 11
09.00 – CH06 – UKS Sokół Działdowo – MTS Basket Kwidzyn
10.00 – DZ05 – UKS Jedynka Nidzica – UKS Trójka Ełk
11.00 – CH06 – SPK Białystok – UKS Sokół Działdowo
12.00 – DZ06 – Gr.A – UKS Sokół Działdowo – KKS Olsztyn
13.00 – DZ05 – UKS Basket 47 Białystok – UKS Sokół Działdowo
14.00 – DZ05 – UKS 4 Łomża – UKS Jedynka Nidzica
15.00 – DZ06 – A3-B4
16.00 – DZ05 – UKS Sokół Działdowo – UKS Trójka Ełk
17.00 – DZ05 – UKS Jedynka Łapy – UKS Basket 47 Białystok
18.00 – CH06 – UKS Jedynka Łapy – Twarde Pierniki Toruń


Niedziela 16.02.
Hala Sportowa SP Nr 1 Działdowo ul. Jagiełly 33
09.00 – DZ05 – UKS Basket 47 Białystok – UKS Jedynka Nidzica
10.00 – DZ06 – mecz o 7-8 m. Przegrani A3-B4 i B3-A4
11.00 – DZ06 – mecz o 5-6m. Wygrani A3-B4 i B3-A4
12.00 – DZ06 – mecz o 3-4 m. Przegrani A1-B2 i B1-A2
13.00 – CH06 – SPK Białystok – Twarde Pierniki Toruń

Hala Sportowa ZS Nr 2 Działdowo ul. Polna 11
09.00 – DZ05 – UKS Trójka Ełk – UKS Jedynka Łapy
10.00 – DZ05 – UKS Sokół Działdowo – UKS 4 Łomża
11.00 – CH06 – UKS Jedynka Łapy – MTS Basket Kwidzyn
12.00 – CH06 – UKS Nenufar 5 Ełk – UKS Sokół Działdowo
13.00 – DZ05 – UKS 4 Łomża – UKS Trójka Ełk
14.00 – DZ06 – mecz o 1-2 m. Wygrani A1-B2 i B1-A2
15.00 – Uroczyste zakończenie turnieju


DZ05 – Dziewczęta rocznik 2005
DZ06 – Dziewczęta rocznik 2006
CH06 – Chłopcy rocznik 2006

UM Działdowo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages