Historia lubi się powtarzać. Drugie miejsce Stalowych Rekinów w Ciechanowie

2020-02-27 13:26:57(ost. akt: 2020-02-27 13:28:55)
W minioną niedzielę (23 lutego) w Ciechanowie drużyna z Działdowa powtórzyła sukces sprzed kilku tygodni. Mimo osłabienia brakiem kilku czołowych hokeistów działdowskie „Stalowe Rekiny” zajęły drugie miejsce w II turnieju „O Puchar Dyrektora MOSiR Ciechanów”.
W pierwszym mecz „Stalowe Rekiny” z Działdowa zmierzyli się „Ice Team” Ciechanów. O triumfie działdowian nad gospodarzami zdecydowało trafienie Dariusza Piotrowicza. Pomimo szalonych ataków wynik nie uległ zmianie i kolejny raz ciechanowianie musieli uznać wyższość drużyny z nad Działdówki.

Równie dramatyczny przebieg miało spotkanie „Stalowych Rekinów” z „Borsukami” Olsztyn. Już w pierwszej minucie sędzia podyktował dla działdowian rzut karny, który Mariusz Kowalkowski zamienił na gola. Jednak dwie kolejne bramki zdobyli olsztynianie. W ostatniej minucie meczu wyrównującego gola zdobył Dariusz Piotrowicz, co oznaczało, że będzie dogrywka. Bohaterem „Stalowych Rekinów” został Kowalkowski, trafił w 25. sekundzie dogrywki. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla „Stalowych Rekinów”.

Działdowianie ulegli jednak zdecydowanemu faworytowi rywalizacji – „Orłom” Przasnysz.