Piątek, 5 czerwca 2020. Imieniny Bonifacego, Kiry, Waltera

Osiem wyzwań dla Czytelników

2020-05-20 14:33:29 (ost. akt: 2020-05-20 14:34:48)

Autor zdjęcia: UM Działdowo

— W ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek nasza placówka przygotowała dla swoich czytelników ciekawy konkurs. Były to książkowe wyzwania, które oczywiście nie wymagały wychodzenia z domu — mówi dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn. 

Na facebookowej stronie biblioteki codziennie umieszczane były  zadanie, związane z domowymi biblioteczkami i książkami. A były to: najstarsza książka z kolekcji, moja zakładka do książki, ulubione miejsce do czytania, ostatnia przeczytana książka, zdjęcie biblioteczki, zdjęcie strony w książce, którą aktualnie czytamy, ulubiony cytat książkowy, przepis kulinarny. 
Na wyzwanie odpowiadano w komentarzu udzielając, odpowiedzi słownie lub fotograficznie.

— Cieszymy się, że tak wielu z Was zaangażowało się w naszą biblioteczną zabawę i podjęło osiem wyzwań, przygotowanych przez nasz biblioteczny team — dodaje pani Justyna. — Najaktywniejsze osoby otrzymały nagrody książkowe.

Przedstawiamy najbardziej aktywnych Czytelników, którzy w ramach podziękowania otrzymają drobne upominki: Ania Waks, Sylwia Kaczmarczyk, Gosia Czerwińska, Elżbieta Zakrzewska, Emilia Radzanowska, Jadwiga Stempka, Piotr Wodzu

UM Działdowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages