Czwartek, 3 grudnia 2020. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Posiadał przy sobie narkotyki

2020-10-13 13:03:03 (ost. akt: 2020-10-13 13:05:31)
Zabezpieczone narkotyki

Zabezpieczone narkotyki

Autor zdjęcia: Archiwum policji

Policjanci z Lidzbarka zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Policjanci zabezpieczyli kilka zawiniątek z amfetaminą i marihuaną, które mieszkaniec Lidzbarka przechowywał w swojej odzieży i w portfelu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

W nocy (12 października) w Lidzbarku na jednej z ulic patrol prewencji podczas legitymowania ujawnił narkotyki, które znajdowały się w posiadaniu mieszkańca Lidzbarka. 29-latek w swojej odzieży trzymał zawiniątka – sześć z amfetaminą i cztery z marihuaną. Ponadto podczas przeszukania w portfelu należącym do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili kolejne dwa zawiniątka z zawartością białego proszku. W sumie policjanci zabezpieczyli kilkanaście takich zawiniątek. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych celem złożenia wyjaśnień. Za nielegalne posiadanie narkotyków odpowie on wkrótce przed sądem.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, kto wbrew przepisom ustawy posiada substancje psychotropowe lub środki odurzające, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. W przypadku posiadania znacznej ilości, kara ta może wynieść nawet 10 lat.

KPP Działdowo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wesoly Romek #2987125 | 10.10.*.* 16 paź 2020 18:42

    Sznapi?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages