Czwartek, 29 stycznia 2015. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Zostań twarzą Gazety Działdowskiej

2012-02-14 22:47:33 (ost. akt: 2012-02-15 10:58:07)

Coraz więcej kandydatek i coraz więcej głosów. Nasz konkurs "Zostań twarzą Gazety Działdowskiej" nabiera rumieńców. Czekamy na Ciebie. Właśnie na Ciebie! Może to będzie tylko zabawa, może początek Twojej kariery?

Martyna Cechowska
Marita Nowicka
Żaneta Podleś
Elżbieta Pniewska
Weronika Skibniewska
Monika Urbanowska

Tak wygląda pierwsza szóstka pretendentek do pierwszej strony "Gazety Działdowskiej". W porządku alfabetycznym. Przed nami jednak jeszcze dwa tygodnie. O tym, kto zostanie "Twarzą Gazety Działdowskiej" dowiemy się 26 lutego. Do tego dnia można bowiem głosować.

Nadal możecie zgłaszać swoje kandydatury.

Mówią Ci, że coś w sobie masz, przyciągasz wzrok, wychodzisz świetnie na zdjęciach? Wykorzystaj to! Zgłoś swoją kandydaturę na "Dziewczynę na okładkę"! Może to Twoje zdjęcie trafi na 1 stronę Gazety Działdowskiej.

Może to będzie tylko zabawa, może początek Twojej kariery?

Zatem nie zwlekaj. Wyślij swoje zdjęcie na adres: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl. Niestety, jeżeli nie masz 18 lat musisz jeszcze poczekać. Bo żeby trafić na nasza okładkę, trzeba być pełnoletnim. Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego do godziny 23.55.

Wasze zdjęcie umieścimy w serwisie dzialdowo.wm.pl. Głosowanie na „Dziewczynę na okładkę” odbywa się za pomocą sms’ów nadsyłanych na numer 7148. Koszt jednego sms’a wynosi 1 zł plus VAT.

Aby zagłosować wystarczy wysłać sms'a GD.DZO.numer kandydatki na numer 7148.

Prawidłowe zgłoszenie musi zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie przez Organizatora jej wizerunku na potrzeby konkursu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych oraz akceptuję postanowienia regulaminu”. W zgłoszeniu należy zaznaczyć imię, nazwisko, adres, datę urodzenia i numer telefonu do kontaktu z kandydatką.

Koszt jednego sms’a wynosi 1 zł plus VAT.
Komentarze pod waszymi zdjęciami będą wyłączone.

Zobacz i wybierz tą, która ma w sobie to COŚ:
Regulamin konkursu można znaleźć tutaj

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages

Kup gry i konsole

Polecamy produkty