środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Edukacji w Szkole Podstawowej nr 2

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Działdowie tradycyjnie została połączona ze ślubowaniem nowych uczniów.

W tym roku szkolnym naukę w działdowskiej „Dwójce” rozpoczęły trzy klasy pierwsze, trzy klasy czwarte i jedna klasa siódma. Uczniowie tych klas złożyli uroczyste ślubowanie, a pierwszaki zostały pasowane na uczniów przez dyrektora szkoły Michała Struzika. Po ślubowaniu dzieci otrzymały słodkie upominki oraz gadżety w postaci odblasków, których ofiarodawcami byli przedstawiciele działdowskiej policji. Później publiczność uczniowska i zaproszeni goście oglądali program artystyczny przygotowany przez uczniów klas I oraz gimnazjalistów, którzy w ciekawy sposób przedstawili historię nauczycielskiego święta.
Oczywiście nie obyło się bez nagród dla nauczycieli i pracowników szkoły.
Nagrodę Burmistrza otrzymali: Marzena Maczyta, Joanna Piórkowska i Jacek Kraynik. Wśród wyróżnionych nagrodami dyrektora znaleźli się: Alicja Michcińska, Małgorzata Piotrowicz, Paweł Rutkowski, Grażyna Szczepaniak, Anna Waks, Jan Andrzej Walasek, Agata Wrzecionowska i Elżbieta Zakrzewska.

Dzień zakończyły życzenia i kwiaty od uczniów.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Elżbieta Zakrzewska oraz opublikowany na portalu Działdowo: Dzień Edukacji w Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie [zdjęcia]
Oceń artykuł:

(0)