Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Podziel się:

Podziel się:

Bary szuka odpowiedzialnego domu

Bary już jedną adopcję ma za sobą, niestety nie udaną... Może tym razem będzie miał więcej szczęścia.

Bary jest pięknym, dużym psem w typie Huskiego. Ma około 4-5 lat i mnóstwo energii. To pies prawie idealny. Uwielbia ludzi, dogaduje się z innymi psiakami. Jest ogromnym pieszczochem i bez problemu daje się wyczesywać. Na wybiegu umie poganiać sam, ale też przychodzi i oczekuje zainteresowania ze strony człowieka. Mimo rozmiarów jest psem łagodnym, taki typowy miś.

Z Barym jest tylko jeden problem - zdarzają mu się ucieczki. To właśnie dlatego ponownie trafił o schroniska. Płot o wysokości 1,5m to dla niego nic. W tym aspekcie jest typowym północniakiem, po prostu potrzebuje aktywnego opiekuna. Nie jest to psiak dla kogoś kto puści go na cały dzień na podwórko i myśli, że sprawa załatwiona. Myślę, że lepiej od tego czuł by się w mieszkaniu, ale z właścicielem który zapewni mu dużą ilość ruchu.

Szukamy odpowiedzialnego opiekuna, który pokocha Barego. Ten psiak będzie idealnym kompanem np. do biegania. Nie ma mowy o wydaniu go do małego kojca, w którym będzie siedział całe dnie, albo tym bardziej na łańcuchu.

Kontakt w sprawie adopcji osobiście w Schronisku "Podaj łapę" w Tatarach lub pod numerem 519 399 807
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Angelika Smolińska oraz opublikowany na portalu Działdowo: Bary szuka odpowiedzialnego domu
Oceń artykuł:

(0)