Wtorek, 19 lutego 2019. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Podziel się:

Podziel się:

Liga Nike Playarena w Iłowie-Osadzie bardzo możliwe?

Szukamy 6 drużyn grających w piłkę nożną w okolicy naszej miejscowości Iłowo-Osada, naszej gminy Iłowo, powiatu działdowskiego oraz sąsiedniego powiatu mławskiego, okolic Lidzbarka, Działdowa, Mławy, wioski i miast, aby założyć ligę Nike Playareny w Iłowie-Osadzie. Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach ligowych Playarena jest: zarejestrowanie konta zawodnika z prawdziwymi danymi osobowymi w serwisie Playarena.pl

Liga Nike Playarena w Iłowie-Osadzie bardzo możliwe. Grać może każdy. Niezależnie od umiejętności, wieku, płci i miejsca zamieszkania. Dla rywalizacji. Dla zabawy. Dla osiągania celów indywidualnych i drużynowych. Każdy mecz się liczy. Każdy mecz jest świętem. Przenosimy rywalizację na zupełnie inny poziom. Spełniamy piłkarskie marzenia. Szukamy nieodkrytych talentów. Zmieniamy styl życia na zdrowy i sportowy. Nasze wartości – Bóg, honor, ambicja, walka do końca, wytrwałość, szacunek.
Szukamy 6 drużyn grających w piłkę nożną w okolicy naszej miejscowości Iłowo-Osada, naszej gminy Iłowo, naszego powiatu działdowskiego oraz powiatu mławskiego, okolic Lidzbarka, Działdowa, Mławy, wioski i miast, aby założyć ligę Nike Playareny w Iłowie-Osadzie. Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach ligowych Playarena jest: zarejestrowanie konta zawodnika z prawdziwymi danymi osobowymi w serwisie Playarena.pl; poprawne uzupełnienie karty zawodnika, stworzenie profilu własnej drużyny. Każdy zawodnik może posiadać tylko jedno konto w serwisie.
Sami decydujemy o tym, jaki wymiar czasowy będzie miało nasze spotkanie. Sami również określamy zasady rozgrywania meczów. Najczęściej rozgrywa się mecze w systemie 6 na 6 (5 zawodników w polu plus bramkarz), ale można też grać w systemach: 5x5, 7x7 czy 8x8.
W Lidze Nike Playarena są dwie kategorie wiekowe:
Ligi U-16 – dla zawodników w wieku lat 16 i mniej:
- w sezonie ligowym 2015/2016 do gry w ligach U-16 dopuszczeni będą więc zawodnicy urodzeni w 1999 roku i młodsi. Zawodnik traci możliwość gry w lidze U16 w dniu, w którym kończy 16 lat i rozpoczyna 17 rok życia.
Ligi Nike Playarena - kategoria OPEN:
- w lidze takiej nie powinny grać drużyny, w skład których wchodzi większość zawodników w wieku lat 16 i mniej – drużyny takie mogą zostać przeniesione do ligi U16 decyzją Administratora. Jeśli jednak mimo tego zapisu takie drużyny chcą występować w lidze Open, robią to na własną odpowiedzialność.
- mogą natomiast grać w niej drużyny, w których większość zawodników ma powyżej 16 lat, a zawodnicy młodsi stanowią wyjątki.
Nadrzędna zasada, której wymagamy od zawodników grających w ligach Playarena, to zasada Fair Play.
Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnej drużyny stwórz Ją. Jeśli już ją stworzyłeś lub nie wiesz jak to zrobić napisz do Mnie: xstrazon@o2.pl. Czekam na Wasze głosy i profile zespołów aby podać informacje organizatorom. Im szybciej zbierzemy 6 drużyn tym szybciej rozpoczniemy rozgrywki w naszym rejonie i zostaniemy umieszczeni na ogólnopolskiej mapie Ligi Nike Playarena. My już stworzyliśmy swoją drużynę KS Plebania Iłowo, czekamy na WAS.
Więcej Informacji na serwisie Playarena.pl
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: ŁF oraz opublikowany na portalu Działdowo: Liga Nike Playarena w Iłowie-Osadzie bardzo możliwe?
Oceń artykuł:

(0)