środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Sanepid przebadał kąpieliska

2016-07-28 10:26:41 (ost. akt: 2016-07-28 10:29:19)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Działdowski Sanepid pod koniec lipca przeprowadzi badania jakości wody. Sprawdź gdzie bezpiecznie możesz się kąpać.

Zobacz także: I Letni Maraton Fitness w Działdowie [film, zdjęcia] I Letni Maraton Fitness w Działdowie [film, zdjęcia] W sobotnie (23 lipca) południe, na boisku sportowym przy Gimnazjum nr 1 w Działdowie, odbył się I Letni Maraton Fitness. Impreza była zorganizowana...


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Działdowie przeprowadził analizę próbek wody, pobranych z kąpielisk w naszym powiecie. Próbki pobierane były 19 i 22 lipca. Na podstawie wyników badań laboratoryjnych, a także wizualnej oceny jakości wody, przeprowadzonej podczas pobierania próbek informuje, że woda w kąpielisku przy plaży Miejskiej ul. Leśniczówka 4 w Lidzbarku jest bezpieczna do kąpieli i uprawiania sportów wodnych. Inne miejsca wykorzystywane do kąpieli, takie jak:
jezioro Kiełpińskie w Kiełpinach, jezioro Grądy w Tarczynach, jezioro Jeleńskie w Jeleniu, jezioro Zwórzno k/Lidzbarka, jezioro Piaseczno w Piasecznie, jezioro Zarybinek w Rybnie, jezioro Rumian w Rybnie Kolonii, jezioro Rumian w Szczuplinach i jezioro Tarczyńskie w miejscowości Wery, także uzyskały pozytywną opinię Sanepidu i bez obaw można z nich korzystać.

mn

dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages